دستور بیست و هفتمین جلسه هیأت‌ مدیره دوره سی‌ و یکم سه شنبه ١٣٩٩/٧/٢٩

خلاصه دستور

دستور بیست و هفتمین جلسه هیأت‌ مدیره دوره سی‌ و یکم

جلسه به صورت مجازی برگزار شده .

پیش از دستور:

-اعضا اعتراض خود را نسبت به تصویب کلیات طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار در کمیسیون جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی اعلام کردند.براساس ماده ۳ این طرح،تبصره ماده ۱ قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت دادگستری مصوب ۷۶ صوری خواهد شد.

ازمون وکالت و سردفتری هرسال برگزار می شود و بجای تعیین ظرفیت ،هرکس ۶۰ درصد نمره یک درصد اول دارای نمره بالا را بیاورد قبول می شود .در حالی که معمولا هرکسی که قبول می شد ۶۰ درصد نمره کامل ازمون را می اورد.

-رییس کانون دیداری با اقای حمید پورمحمدی(معاون امور اقتصادي و هماهنگي برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه كشور) داشتند و درباره تعیین ردیف بودجه وکالت‌های تسخیری در لایحه بودجه سال ١٤٠٠ و تخصیص بودجه تعیین‌شده در قانون بودجه کل کشور در سال ۹۹ خبر داد.

-بنا شد فضایی باز و منطبق با پروتکل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا در شهر تهران جهت برگزاری هیات عمومی اتحادیه سراسری تعیین شود.

دستور:

-اصلاح آئین نامه نقل و انتقال کانون وکلای دادگستری مرکز:بخشی از ایین نامه اصلاح شد و مقرر شد در راستای تبصره ۲ماده ۶ که متقاضیانی که تخلف تمرکز دارند و در خارج از محل اشتغال فعالیت وکالتی کرده حق ندارد تقاضا دهد و این تقاضا بررسی نمی شود .

مقرر شد اینگونه تقاضاها در کمیته مطرح و جهت تصمیم گیری نهایی به هیات مدیره منتقل شود.

ــ دستور بیست و هفتمین جلسه هیأت‌ مدیره دوره سی‌ و یکم روز سه شنبه مورخ 99/7/29 ــ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *